Charakteristika

Charakteristika školy

MŠ byla postavena v 70. letech 20. století jako dvoutřídní zařízení, v roce 2003 byla sloučena se základní školou. V letních měsících roku 2013 prošla budova mateřské školy rozsáhlou rekonstrukcí. Objekt byl zateplen, byla vyměněna okna, topení, rozvody elektřiny i vody, odpady. Byla pozměněna dispozice prostor. V současné době mají děti a zaměstnanci k dispozici prostornou šatnu, umývárnu s WC, 2 velké a 1 menší hernu, kuchyň, šatnu pro zaměstnance a místnost pro ukládání lehátek a lůžkovin.  Kapacita mateřské školy  je 38 dětí, se kterými pracují 4 učitelky. Za budovou je zahrada s terasou, pískovištěm, průlezkami, houpačkou, skluzavkou, lanovou pyramidou, lezeckou stěnou, pocitovým chodníkem a dřevěným domečkem. K dispozici je svah pro zimní hry.

Vnitřní prostory

hernajídelnahernajídelnahernašatnašatnazáchodychodba